• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش تزیین کفش قدیمی

  ایده با اکلیل

  تزیین کفش قدیمی با اکلیل –

  آموزش لباس های کهنه را نو کردن –

  با درود فراوان – استفاده مجدد از لباس های کهنه یا کمی قدیمی یک هنر است که در جهان بسیاری آن را انجام میدهند ، در بین خانم های ایرانی بخصوص بسیار شایع است که اگر لباسی را در مجلسی پوشیده باشند دیگر تمایل به پوشیدن آن در سایر مجالس ندارند وبیشتر ترجیح میدهند  اقدام به خرید لباس نو با مدلی جدید نمایند . اما این کار جدا از اینکه شما در چه وضعیت مالی قرار دارید ولی به سبد هزینه شما لطمه وارد میکند ؛ بنابراین باید خودتان دست به کار شوید و با کمی نبوغ و ایده همان لباس هایی که دارید را تغییر چهره دهید و اگر ایده خاصی به ذهنتان نمیرسد با ما همراه باشید تا یکی از گام های مهم در نو کردن لباس های کهنه و قدیمی را بیاموزید و البته این فقط یک ایده است و چه بسا شما پس از دیدن آموزش های ما ، ایده های خلاقانه به ذهنتان برسد !! کاملا هم ممکن است چون ذهن نیز مانند ماهیچه هر چه بیشتر از آن کار بکشید پویاتر و فعالتر خواهد بود . شما خود دنیایی از ایده هستید !

  نیازمندی ها :
  قطعه | ماده قطعه | ماده
  چسب بی رنگ 1 عدد
  اکلیل رنگی مقدار لازم
  کفش کهنه 1 جفت
  دستکش 1 عدد

  ایده برای نو کردن کفش های کهنه

  لوازم تزیین کفش قدیمی
   


  ایده برای تزیین کفش قدیمی

  1 :

  ایده ما این است که ظاهر کفش هارا پوشش دهیم ؛ برای اینکار طرح های گوناگون با مواد و متریال های مختلفی را میتوان انجام داد ولی در این آموزش میخواهیم با استفاده از اکلیل و چسب این مهم را به انجام برسانیم . بنابراین شما همانطور که در لیست مایحتاج نیز آمده است فقط به مقداری چسب و اکلیل نیاز دارید ! برای شروع ابتدا از کفش هایی که کهنه و قدیمی تر هستند استفاده کنید تا اگر از ظاهر و نتیجه راضی نبودید کفش های نو را خراب نکرده باشید و هم اینکه دستتان برای این کار راه می افتد .

  ابتدا سطح کفش را از هر گونه خرابی و آلودگی پاک کنید و سپس با استفاده از چسب سطح روی آن را کاملا بپوشانید و در انتها اکلیل مورد نظر را طبق طرحی که میخواهید بر روی آن بریزید و بگذارید تا کاملا خشک شود .

  همه چیز تمام شد و شما اکنون صاحب کفش هایی نو و جدید با طراحی مدرنیته هستید و میتواند از آن در مهمانی استفاده کنید . امیدواریم که از این آموزش تزیین کفش قدیمی نهایت استفاده را برده باشید .

  ایده با اکلیل

  آموزش تزیین کفش قدیمی در خانه

  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ما فقط یک فروشگاه نیستیم , حامی فعالان عرصه هنر دست ساخته ها هستیم و امکان فروش هنر دست را برای ایشان فراهم مینماییم .

  <-- telegram end -->