• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش تصویری بازسازی قفس پرنده قدیمی

  آموزش تصویری بازسازی قفس پرنده قدیمی

  مراحل بازسازی قفس پرنده قدیمی بصورت تصویری در خانه –

  قفس فلزی فرفورژه زیبا برای پرنده –

  با درود فراوان – در این آموزش میخواهیم یک قفس قدیمی و رنگ و رو رفته را بازسازی و احیا نماییم . در این موضوع قفس قدیمی ما که فلزی نوع فرفورژه میباشد و بسیار زیبا و شکیل میباشد را مجددا احیا میکنیم ؛ این قفس قدیمی که مدتها بوده در گوشه ای افتاده بسیار کثیف و رنگ و رو رفته شده و با کمی صرف وقت آن را بسیار زیبا حتی زیباتر از اول مینماییم که میتوانید با توجه به سبک کلاسیک و زیبای ساخت آن ؛ با کمی رنگ و تمیزکاری میتوان بسیار آن را زیبا نمود . تقریبا بسیاری از لوازم و وسایل بدرد نخور قدیمی را میتوان با تکیه بر حس نوستالژیک آنها با کمی نبوغ و ایده به فضای دکوراسیون داخلی منزل آورد و خواهید دید چه نما و دکور فاخری را در منزل ایجاد میکنند که بیشتر از هر دکور مدرن و جدید در چشم خودنمایی مینمایند ؛ هدف ما نیز در این آموزش بازسازی قفس پرنده قدیمی همین خواهد بود که امیدواریم برای شما خواننده محترم مفید باشد .

   

  آنچه نیاز است :
  قطعه | ماده تعداد | وزن
  دستمال یا پارچه 1 عدد
  محلول پاک کننده 1 عدد
  اسپری رنگ 1 عدد
  قفس پرنده 1 عدد

   

  بازسازی قفس پرنده قدیمی

  لوازم مورد نیاز بازسازی قفس پرنده قدیمی

   


  چگونه قفس را تمیز نماییم

  1 :

  در گام نخست باید قفس را به فضای آزاد ببرید و کاملا از غبار و فضولات پاک نمایید چراکه ذرات معلغ آنها ممکن است برای دستگاه گوارش شما مشکل آفرین باشد لذا ترجیحا از ماسک نیز استفاده نمایید . سپس از محلول های ضد عفونی کننده و پاک کننده قوی سطوح برای تمیز کاری و پاک سازی نهایی بهره ببرید تا دیگر هیچ جسم خارجی و لک و چربی بر روی قفس باقی نماند و کاملا مانند روز نخست تولید شود !

   

  چگونه لوازم قدیمی را تغییر چهره دهیم

  بازسازی قفس پرنده قدیمی در خانه ساده

   


  آموزش رنگ قفس فرفورژه

  2 :

  در این مرحله یک قوطی رنگ اسپری متناسب با سلیغه خود خریداری نمایید ؛ ما از رنگ مولتی کالر طلایی استفاده نموده ایم و در آخر قفس را با استفاده از ان رنگ آمیزی مینماییم و پس از خشک شدن از آن در دکور منزل میتوانید استفاده نمایید . امیدوارم از این آموزش لذت و استفاده کافی را برده باشید .

   

  تغییر چهره قفس

  بازسازی قفس پرنده قدیمی در خانه

   


   

  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->