• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش تصویری ساخت ریسه کاغذی

  آموزش تصویری ساخت ریسه کاغذی

  آموزش تصویری ساخت ریسه کاغذی در خانه –

  ایده های جالب اوریگامی

  با درود فراوان – از کارهایی که میتوان با تکیه بر هنر تا‌کاغذ یا همان اوریگامی انجام داد ساخت بالن های کاغذی کوچک و تعبیه لامپ در آنها است که در نهایت مجموعه آنها تبدیل به یک ریسه کاغذی بسیار زیبا خواهد شد بخصوص که اگر در رنگ و طرح بالن های کاغذی نهایت دقت و ظرافت را به خرج دهید که نتیجه کار بسیار عالی خواهد بود و از دیدن نتیجه آن بشدت لذت خواهید برد ؛ در ادامه با ما در آموزش ساخت ریسه کاغذی اوریگامی همراه شوید تا هم مراحل یک هنر اوریگامی را بیاموزید و هم یک دست ساخته بسیار شیک برای تزیین اتاق خود بدست آورید .

  آنچه نیاز است :
  قطعه | ماده تعداد | مقدار
  کاغذ مقدار لازم
  ریسه نور 1 عدد
  قیچی 1 عدد
  چسب 1 عدد


  مراحل ساخت بالن کاغذی اوریگامی

  1 :

  در ابتدا با استفاده از هنر تا کاغذ ؛ مانند مراحل که در تصویر فوق میبینید کاغذ را تا میزنیم تا به تصویر نهایی فوق برسیم ؛ تصویر نهایی بالن را از قسمت سوراخ کوچک در انتهای آن باد کنید به آرامی تا بالن آماده شود و در آخر بالن آماده است تا از آن در ساخت ریسه لامپی استفاده نمایید .

  ساخت ریسه کاغذی اوریگامی

  آموزش ساخت ریسه کاغذی


  ایده برای تزیین اتاق با نور و لامپ

  2 :

  این یک ایده جالب از ادغام لایتینگ + اوریگامی است که بانام ساخت ریسه کاغذی تقدیم شما میشود و این موضوع در نوع ساختار آموزش کاملا مشهود است . اکنون که بالن های کاغذی اماده شده اند ؛ مانند تصاویر فوق میتواندی لامپ های روشنایی را در بالن ها قرار دهید و اگر نوع ریسه نورانی شما از نوع چند رنگ یا RGB باشد این موضوع به زیبایی کار شما بسیار می افزاید و زیبایی ان را چند برابر میکند ؛ امیدواریم از این آموزش نهایت استفاده را ببرید .

  ساخت ریسه کاغذی

  آموزش ساخت ریسه کاغذی


  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->