• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش تصویری ساخت زیورآلات کریستالی

  آموزش تصویری ساخت زیورآلات کریستالی

  آموزش تصویری مراحل ساخت زیورآلات کریستالی لوستر در خانه-

  ایده با کریستال لوستر

  با درود فراوان . یکی از قطعاتی که معمولا در بسیاری خانه ها یافت میشود و بلا استفاده میماند کریستال های لوستر هستند که یا قدیمی شده اند و در انباری در حال خاک خوردن هستند و یا به علت خرابی شاخه های لوستر در گوشه ای افتاده اند که بسیار هم زیبا هستند . حال ما در این برنامه آموزشی قصد داریم که با استفاده از این کریستال ها زیورآلات دست ساز بسازیم و البته اگر از این کریستال ها ندارید جای نگرانی نیست ؛ میتوانید آن ها را بخرید و پروژه را آغاز نمایید و در کنار ما مراحل آموزش را پیگیری نمایید .

   

  مواد لازم جهت آموزش ساخت زیورآلات کریستالی :

  قطعه | ماده

  تعداد | وزن

  کریستال

  به تعداد

  مفتول سیمی

  مقدار لازم

  قلاب گوشواره

  2 عدد

  لوازم و سایر ابزار کار

  به تعداد

   


  نحوه استفاده از ابزار

  1 :

  در ابتدا میبایست با ابزار مانند دمگرد کار کنید و این مهم است که بدانید هرچقدر شما در کار با این ابزار مسلط تر و حرفه ای تر باشید نتیجه نهایی یکدست تر خواهد بود ؛ مثلا برای ایجاد حلقه مانند شکل میبایست با دمگرد مفتول مسی را گرد و حلقه کنید و اگر شما تمرین داشته باشید حلقه شما بسیار یکدست و گرد خواهد شد بطوریکه به نظر میرسد کار ماشین باشد ! تمام امور دست ساز همین گونه هستند ؛ پس لطفا با دقت مراحل را انجام دهید .

   

  مراحل کار

  مراحل ساخت زیورآلات کریستالی در خانه


  ساخت گردنبند و گوشواره کریستالی

  2 :

  پس از آنکه در مرحله قبل مفتول را گرد کردید ؛ در این مرحله طبق تصاویر آن را از حفره کریستال عبور دهید و سپس با دمگرد مجددا طرف دیگر را حلقه کنید و سپس همانطور که در عکس نهایی مشاهده مینمایید با برگرداندن مفتول ها به بالا حلقه ها در کنار هم قرار خواهند گرفت .

   

  چگونه بسازیم

  چگونه ساخت زیورآلات کریستالی

  ساخت طلا جواهر

  ساخت زیورآلات کریستالی

  کسب و کار

  مراحل ساخت زیورآلات کریستالی


  ساخت زیور‌آلات دست ساز

  3 :

  اکنون اگر حلقه مفتولی آماده در اختیار دارید ، در میان جفت حلقه کریستال مرحله قبل قرار دهید و اگر هم آماده ندارید یکی با دمگرد خودتان بسازید و مانند عکس عمل نمایید . اکنون از کریستال های کوچک که میخواهیم به عنوان گوشواره استفاده کنیم باید برای هر کدام یک قلاب قفلی قرار دهید و برای گردنبند نیز زنجیر متصل نمایید که در نهایت باید به تصویر نهایی دست خواهید یافت .

   

  زیور آلات

  آموزش ساخت زیورآلات کریستالی

  چگونه ساخت زیورآلات

  ساخت زیورآلات کریستالی

   

  انجمن تخصصی گفتگو

  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->