• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش تصویری ساخت ساز دهنی PVC

  آموزش تصویری ساخت ساز دهنی PVC

  آموزش تصویری مراحل ساخت ساز دهنی PVC ساده در خانه-

  چگونه در خانه فلوت بسازم-

  با درود فراوان . فلوت و کلا ساز های دهنی در بین مردم و جوانان از استقبال خوبی برخوردار است و سازدهنی هارمونیک جزوه مشهورترین ها هستند ولی در جوامع مختلف همواره سازهای دست ساز هم بوده اند که با ابداع و ابتکار فردی ساخته شده اند و مانند بسیاری موارد دیگر خواستگاه اصلی آنها مدرسه و محیط های عمومی در دوران نوجوانی و کمتر بوده است تا آنجا که حتی اگر یادتان باشد با لوله خودکار و کاغذ ساده ساز دهنی میساختند و یا حتی با ظروف خالی یخمک و… این آموزش نیز به گونه ای مناسب برای سرگرم شدن است و یا در کنار فرزندان ساخت کاردستی را انجام دادن و از جنس و متریال مناسب تری سعی شده استفاده گردد که در ادامه مشاهده خواهید نمود .

   

  مواد لازم جهت آموزش ساخت ساز دهنی PVC :

  قطعه | ماده

  تعداد | وزن

  لوله PVC

  به مقدار

  طلق

  1 عدد

  نوارچسب

  1 عدد

  لوازم و سایر ابزار کار

  به تعداد

   

  لوازم مورد نیاز

  مواد ساخت ساز دهنی PVC


  ساخت لوازم دست ساز با لوله PVC

  1 :

  در اولین اقدام به ساخت سازدهنی لوله را بصورت اریب همانطور که در عکس نیز مشاهده میفرمایید برش میزنیم و سپس با سوهان و سمباده پلیسه های ان را میگیریم و لبه های زائده دار را هموار میکنیم و البته میباست طول لوه که همان ساز دهنی ما میباشد را به اندازه مناسب که میخواهیم برش بزنیم و در آخر آن را نیز باید لبه های زائده دار را صاف نماییم .

   

  فلوت دست ساز

  ساخت ساز دهنی PVC

  آموزش ساخت

  آموزش ساخت ساز دهنی PVC


  طرز ساخت فلوت دست ساز

  2 :

  اکنون به انداره دهانه ساز دهنی طلق را برش میزنیم و البته باشد یک طرف را با زاویه 90 درجه خم کنیم که چند سانت نیز بلند باشد تا با چسباندن نوار چسب زبانه طلق محکم شود و البته به این موضوع در عکس ها به خوبی نمایان قابل فهم است ؛ فقط کافی است کمی با دقت ملاحظه بفرمایید .

  در آخر ساز دهنی آماده است و میتوانید شروع به نواختن کنید .

  ساز دهنی

  ساخت ساز دهنی PVC

  چگونه بسازیم

  ساخت ساز دهنی PVC

   

  [taq_review]

  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->