• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش تصویری ساخت پادری کنفی

  آموزش تصویری ساخت پادری کنفی

  مراحل تصویری ساخت پادری کنفی با طناب کنفی در خانه –

  ایده ساخت پادری شیک زیبا –

  با درود – پیش تر اگر یادتان باشد ایده ساخت پادری پام پام را خدمت حضورتان تقدیم نموده بودیم که ایده بسیار جالب و زیبایی بود ولی کمی سخت بود ؛ شما میبایست در ابتدا با کاموا پام پام در چند مدل و سایز میساختید و سپس آنها را بصورت الگو متصل میکردید و باقی مراحل ، که این شاید برای برخی دوستان سخت باشد و اصلا سراغ ساخت نروند ؛ لذا امروز آموزشی به مراتب ساده تر برایتان آماده نموده ایم که بسیار ساده و راحت صاحب یک پادری میشوید بخصوص اگر برای جلوی درب ورودی پادری نیاز داشته باشید که کنفی باشد و در زمستان آب و گل ته کفش را به خود بگیرد این مورد بسیار مناسب است و فقط کافی است طبق توضیحات ما عمل نمایید تا در آخر به تصویر نهایی رسیده و صاحب یک پادری ساده اما زیبا و شکیل شوید که بسیار از آن لذت خواهید برد .

   

  آنچه نیاز است :
  قطعه | ماده تعداد | مقدار
  طناب کنفی مقدار لازم
  چسب حرارتی تعداد لازم
  چسب آکواریوم تعداد لازم
  موکت مقدار لازم

   


  ایده های خلاقانه با طناب کنفی

  1 :

  ایده ساخت پادری را از اینجا آغاز میکنیم که ابتدا طناب کنفی را شروع به پیچیدن میکنیم , با چسب بر روی پهلو کناری طناب لایه چسب میکشیم و بعد طناب را روی لایه های قبلی می پیچیم و مانند تصاویر عمل میکنیم تا انتها و آنرا برش زده . در گام بعدی پشت پادری را مانند تصویر با اتصال بهم بصورت ستاره ای میبندیم و در آخر یک لایه مثلا موکت یا …. روی آن میچسبانیم ؛ برای چسب بهتر است یا از چسب حرارتی استفاده نمایید و یا از چسب های آکواریوم تا در مقابل نفوذ آب خود را اصطلاحا ول نکنند و فرم پادری را خراب نکنند .

   

  ایده های خلاقانه با طناب کنفی

  آموزش ساخت پادری کنفی

   


   

  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->