• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش تصویری ساخت گل نمدی ساده

  آموزش تصویری ساخت گل نمدی ساده

  آموزش تصویری نحوه ساخت گل نمدی ساده در خانه –

  ایده با پارچه نمدی –

  با درود فراوان – یکی از هنرهای خانگی که امروزه بسیار نزد خانم های هنرمند و آقایان رواج یافته و طرفداران بسیاری برای خرید آن دارد کارهای نمدی است که با پارچه های نمدی ساخته میشوند مانند عروسک نمدی یا آویز نمدی و… که در آموزش های پیشین ؛ آموزش آن را خدمت حضورتان تقدیم نمودیم . همانطور که قبلا گفته بودیم نمد از الیاف پشمی ایجاد میشود که نمونه ای از آن را با استفاده از الیاف پشمی ساختیم و آموزش امروز را با استفاده از پارچه نمدی ادامه خواهیم داد که در ادامه این آموزش تصویری ساخت گل نمدی ساده مراحل کامل ساخت را فرا خواهید گرفت .

  نیازمندی ها :
  قطعه | ماده تعداد | مقدار
  پارچه نمدی مقدار لازم
  نخ وسوزن 1 عدد
  دکمه تعداد لازم
  چسب 1 عدد

  لوازم مورد نیاز ساخت

  آموزش تصویری ساخت گل نمدی ساده


  آموزش ساخت کارهای نمدی دست ساز

  1 :

  در ابتدای امر مطابق تصاویر با استفاده از قیچی مانند الگو تعدادی برگه به عنوان گلبرگ برش میزنیم ، این گلبرگ ها را میتوانید از چندین رنگ مختلف ایجاد کنید تا حاصل نهایی کارتان گلی چند رنگ باشد . ما در این آموزش هر گل را با یک رنگ و پارچه نمدی ساختیم که در ادامه خواهید دید .

  نحوه ساخت گل نمدی

  آموزش تصویری ساخت گل نمدی ساده


  ایده با پارچه نمدی

  2 :

  اکنون با استفاده از نخ هم رنگ و سوزن مانند آنچه در تصاویر و عکس ها میبینید برگ گل ها را بهم متصل مینماییم ؛ شیوه اتصال میتواند متفاوت باشد به گونه ای که برگ گل ها در کنار هم جمع شوند و یا در زیر هم قرار گیرند . همانطور که از شکل ها متوجه شدید پس از متصل نمودن توسط نخ و سوزن , آنها را کنار هم قرار داده و نخ را میکشیم تا برگ ها جم شوند و در انتها نخ را گره زده و میبریم . در آخر نیز یک دکمه همرنگ بر مرکز آن توسط چسب حرارتی میچسبانیم و تمام . به همین روش میتوانید تعداد بیشتری گل بسازیم و از اتصال و چیدن آنها آویز ؛ در کوب و… بسازیم .

  امیدواریم که از این آموزش تصویری ساخت گل نمدی ساده نهایت استفاده را برده بوده ؛ موفق باشید .

  ایده با پارچه نمدی

  آموزش تصویری ساخت گل نمدی ساده


  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->