• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش تصویری طرز تهیه سالاد تخم مرغ

  آموزش تصویری طرز تهیه سالاد تخم مرغ

  آموزش تصویری طرز تهیه سالاد تخم مرغ خانگی –

  ایده پذیرایی از مهمان –

  با درودی مجدد خدمت شما – در این برنامه آشپزی قصد داریم تا با استفاده از حداقل امکانات یک سالاد جدید با تخم مرغ به سفره رنگین پذیرایی اضافه کنیم که البته به علت آنکه این سالاد بر پایه تخم مرغ است و هستند کسانی که اصولا از هر غذا و سالاد و.. که در آن تخم مرغ باشد دوری میکنند بنابراین این نکته مهم را مد نظر قرار دهید و سعی کنید اگر غذایی مانند الویه دارید این سالاد را دیگر درست نکنید و اگر غذا و پیش غذا و… کاملا بدون تخم مرغ هستند میتوانید از این سالاد نیز برای بیشتر کردن انتخاب های مهمان استفاده کنید ولی بازهم این نکته مهم را هرگز فراموش نکنید که در هر چیزی به اندازه درست کنید تا اضافه نیاید و این وظیفه مهمان است که فرهنگ رعایت در حق خوراک را به گونه ای انجام دهد که در صورت کم بودن خوراکی به بقیه افراد نیز به اندازه کافی برسد و میزبان مجبور نباشد به اندازه ای زیاد درست کند که اصراف شود .

  میتوانید در ترکیب این سالاد از متریال های دیگری نیز که علاقه دارید استفاده نمایید تا تنوع طعم آن بیشتر شود و یا اگر میخواهید میتوانید مطابق سبک غذایی خودتان آن را تغییر دهید .

  جهت یادگیری این آموزش تصویری طرز تهیه سالاد تخم مرغ همراه ما شوید .

  نیازمندی ها

  برای 10 نفر :

  قطعه | ماده تعداد | مقدار
  تخم مرغ 10 عدد
  سس مایونز 1/2 فنجان
  سس خردل 1/4 فجان
  نمک 1/2 قاشق چای
  فلفل 1/4 قاشق چای
  سایر مواد مقدار لازم

  مواد لازم جهت سالاد مخصوص

  آموزش تصویری طرز تهیه سالاد تخم مرغ


  روش ترفند پوست کندن تخم مرغ

  1 :

  تخم مرغ ها را در آب بیندازید و بگذارید یک ربع از زمان به جوش آمدن آب تخم مرغ بچوشد تا کاملا بپز ترفند پوسن کندن تخم مرغ را حتما در این سایت ببینید , اکنون تخم مرغ ها را در کاسه یخ قرار داده و پوست تخم مرغ هارا میکنیم تا تخم مرغ ها کاملا بدون پوست شوند .

  ترفند پوست کندن تخم مرغ

  آموزش تصویری طرز تهیه سالاد تخم مرغ


  روش خرد کردن تخم مرغ با استفاده از رنده

  2 :

  با استفاده از رنده ، تخم مرغ آب پز شده را مانند تصاویر رنده و برش میدهیم تا کاملا آماده شوند و سپس آنها را در ظرف میریزیم و چند بار آنها را به گونه ای هم میزنیم تا کاملا خرد شوند .

  روش خرد کردن تخم مرغ

  آموزش تصویری طرز تهیه سالاد تخم مرغ


  ایده برای سالاد پذیرایی مهمان

  3 :

  اکنون سس و سایر مخلفات مانند : سس مایونز ؛ سس خردل ؛ نمک ؛ فلفل و… را به آنها افزوده و مخلوط میکنیم تا کاملا یکنواخت گردد و در انتها سالاد تخم مرغ آماده است . امیدوارم که از این آموزش تصویری طرز تهیه سالاد تخم مرغ نهایت استفاده را برده بوده ؛ موفق باشید .

  ایده با تخم مرغ

  آموزش تصویری طرز تهیه سالاد تخم مرغ


  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->