• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش ساخت دستبند فلزی مفتولی شیک

  آموزش ساخت دستبند فلزی مفتولی شیک

  آموزش ساخت دستبند فلزی مفتولی شیک بصورت تصویری در خانه –

  ایده ساخت دستبند فلزی –

  با درود فراوان به دوستان و دشمنان – ایده ساخت دستبند که قبلا چندین مورد بصورت زیورآلات ارایه شده بود بسیار مورد استقبال قرار گرفت و جا دارد از دقت و همراهی شما عزیزان نهایت تشکر را داشته باشیم , در ادامه درخواست ها و حسن نظر شما کاربران محترم در این آموزش نیز به نحوه چگونگی ساخت یک دستبند متفاوت میپردازیم ؛ دستبندی از جنس فلز که ما آهن و مس را برگزیده این , قطعا شما میتوانید به جای آهن از نقره یا پلاتین و از همه اینها بهتر طلا استفاده نمایید و چه ایده بسیار جالب و منحصر به فردی است آموزش امروز و هر که بتواند چنین ایده ای را بسازد قطعا دارای وسیله ای خاص و منحر بفرد برای خود خواهد شد . لذا زمان را از دست ندهید و از روی جدول نیازمندی ها آنچه نیاز است را تهیه فرمایید و همراه ما در آموزش ساخت دستبند فلزی مفتولی شیک پیگیر ماجرا شوید .

  نیازمندی ها :
  قطعه | ماده تعداد | وزن
  سیم مسی مقدار لازم
  سیم آهنی مقدار لازم
  چکش 1 عدد
  سوهان 1 عدد

  نیازمندی ساخت دستبند

  لوازم ساخت دستبند فلزی مفتولی


  ایده با کابل و سیم های به درد نخور

  1 :

  در ابتدا مقداری کابل با مغر سیم مسی مفتولی داشتیم که مانند تصویر آنها را باز کردیم و روکش های پلاستیکی آن را جدا نموده و کاملا برای ساخت یک دستبند و باقی مراحل آماده نمودیم و سپس یک رشته سیم مفتول مسی به همراه یک رشته سیم مفتول آهنی یا نقره را به کمک دریل میتابانیم تا کاملا بصورت بافته در بیایند که در عکس نیز میبینید .

  نیاز مندی های ساخت

  لوازم ساخت دستبند فلزی مفتولی

  چگونه در خانه دستبند بسازیم

  مراحل ساخت دستبند فلزی مفتولی


  ساخت دستبند با مفتول مسی

  2 :

  اکنون در این مرحله از کار رشته طنابی مفتولی ساخته شده از مفتول مس و آهن را بر روی سطح صاف قرار داده و با چکش بر روی آن ضربه وارد می آوریم تا مانند تصاویر تخت شوند ، در انتها با کمک سوهان بر روی لبه های تخت پشت و رو سوهان میکشیم تا براق و یکدست شوند و با پایان این مرحله ؛ آموزش ساخت دستبند فلزی مفتولی مسی ما به پایان رسیده ایت و امیدوارم که از این آموزش لذت برده باشید ؛ موف باشید .

  دستبند

  ساخت دستبند فلزی مفتولی دست ساز

  ایده ساختنی با سیم

  ساخت دستبند فلزی مفتولی دست ساز


  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->