• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش ساخت پاپیون کاغذی اوریگامی

  ایده اوریگامی چیست

  ساخت پاپیون کاغذی اوریگامی در خانه بصورت تصویری –

  ایده های از اوریگامی –

  با درود فراوان خدمت شما هنرمندان عزیز – اوریگامی را که معرف حضور همگی است ؟ یک هنر باستانی با کاغذ و مقوا است که با تا نمودن کاغذ از آن طرح ها و شکل های زیبایی درست میکنند . در این آموزش نیز میخواهیم با استفاده از الگوی موجود در آموزش ، نحوه ساخت یک پاپیون زیبای کاغذی را به شما نشان دهیم که میتوانید علاوه بر آنکه به عنوان پاپیون واقعی به یقه پیراهن خود آن را متصل نمایید برای تزیین جعبه های کادویی و سایر موارد نیز از آن استفاده نمایید و بسیاری موارد کاربردی دیگر که میتوانید با صلیغه و نیاز خود از آن استفاده نمایید . جهت مشاهده این آموزش ساخت پاپیون کاغذی اوریگامی با ما همراه شوید .

  نیازمندی ها :
  قطعه | ماده تعداد | مقدار
  کاغذ اوریگامی مقدار لازم
  تا زن 1 عدد
  پرینتر 1 عدد
  چسب 1 عدد


  دانلود الگو ساخت پاپیون اریگامی

  1 :

  در گام نخست ابتدا فایل الگو را دانلود نموده و سپس آن را در پشت کاغذ یا مقوای مخصوص آن را پرینت نمایید و  سپس مطابق خطوط آنها را تا بزنید و کاغذ را از روی خطوط آن تا بزنید و مطابق مراحل که در تصویر آمده پیش روید .

  مراحل اریگامی

  آموزش ساخت پاپیون کاغذی اوریگامی

  دانلود الگو جهت پرینت و ساخت پاپیون اوریگامی

   
   


  آموزش هنر اوریگامی در خانه

  2 :

  همانطور که در عکس ها مشاهده مینمایید ما قطعه های پاپیون را مرحله به مرحله طبق خطوط تا میزنیم و پیش میرویم . قسمت های مختلف را همانند تصاویر پیش میرویم و در جاهایی که نیاز است با چسب قسمت های لازم را میچسبانیم . امیدواریم که از این آموزش ساخت پاپیون اوریگامی نهایت استفاده را برده بوده ؛ موفق باشید .

  چگونه در خانه هنر با کاغذ بیاموزیم

  آموزش ساخت پاپیون کاغذی اوریگامی

  اوریگامی چیست

  آموزش ساخت پاپیون کاغذی اوریگامی

  آموزش اوریگامی

  آموزش ساخت پاپیون کاغذی اوریگامی

  آموزش اریگامی در خانه

  آموزش ساخت پاپیون کاغذی اوریگامی

  ساخت پاپیون کاغذی برای تزیین

  آموزش ساخت پاپیون کاغذی اوریگامی


  در ادامه میتوانید تمام تصاویر موجود در این آموزش را که بصورت یکجا و تصاویر متحرک در قالب فرمت گیف gif برای شما تدارک دیده ایم دانلود نمایید . همچنین لازم به ذکر است که تمام تصاویر متحرک از تمام آموزش های سایت به طور جامع در کانال تلگرام ما با آیدی Diys_ir@ موجود میباشد .

  دانلود گیف تصاویر ساخت پاپیون کاغذی

   


  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->