• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش ساخت پرگار دست ساز

  آموزش ساخت پرگار دست ساز با استفاده از پیچ و مهره –

  ساخت پرگار با عمر بالا –

  با درود فراوان خدمت شما – برای بسیاری از امور مهم در صنعت حتی ؛ صنعتکاران همواره برای ایجاد طرح و نقوش تلفیقی و یا کار دایره در آنها از پرگار هایی بزرگتر و متفاوت تر با نمونه های دبستانی استفاده مینمایند که البته بسیار هم گاها گران قیمت هستند ؛ اما ما میخواهیم در این برنامه با پیچ و مهره میخواهیم یک پرگار بسیار جالب و کاربردی به شما عزیزان آموزش ساخت دهیم تا بتوانید به راحتی با استفاده از پیچ و مهره به راحتی صاحب یک پرگار دست ساز خواهیم شد ؛ برای مشاهده این آموزش دست ساز با ما همراه شوید .

  نیاز مندی ها :
  قطعه | ماده تعداد | مقدار
  مهره نمره 10 1 متر
  واشر 10 5 عدد
  مهره 4 عدد
  چسب 1 عدد

  استفاده از پیچ و مهره در ساخت پرگار

  نیازهای ساخت پرگار دست ساز


  ایده با پیچ و مهره فلزی

  1 :

  در گام نخست همانند تصاویر پیج را به یک ضلع مهره جوش دهید و این میشود راس و مرکز پرگار و تنها قسمت کار که شاید کمی سخت باشد و نیاز به جوشکاری دارد همین باشد . تا حدودی پرگار شما آماده است و فقط میبایست پیچ متری را در همین مهره راس چند درو بچرخوانید و با چسب در جای خود محکم کنید و یا میتوانید در هنگام جوشکاری همین قسمت را نیز جوش دهید تا خیالتان راحت شود .

  جوشکاری مهره برای پرگار

  آموزش ساخت پرگار دست ساز


  آموزش ساخت پرگار دست ساز

  2 :

  اکنون مانند تصویر با چند مهره دیگر و واشر قسمتی برای نصب مداد یا خودکار را آماده مینماییم تا هنگام ترسیم خطوط از آن استفاده نماییم که در عکس مشاهده مینمایید این مراحل را . در نهایت امیدواریم که از این آموزش ساخت پرگار دست ساز نهایت استفاده را برده اید ؛ موفق باشید .

  روش ساخت پرگار

  روش ساخت پرگار دست ساز


  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  1 نظر

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->