• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش ساخت پوست کن با قوطی نوشابه

  نحوه استفاده از پوست کن

  آموزش مراحل طرز ساخت پوست کن با قوطی نوشابه دست ساز-

  پوست کن مسافرتی-

  با درود . بسیاری از ما در خانه حداقل یک پوست کن داریم و شاید حداقل یکبار از آن استفاده کرده ایم و البته هستند کسانی که با روش سنتی راحتترند ولی خوب بسیاری مانند خود من با پوست کن راحت ترند و ترجیح میدهند با پوست کن و خیلی سریع امور را انجام دهند . برای این دسته از افراد بخصوص در زمان هایی که پوست کن ممکن است در دسترس نباشد ایده ساخت پوست کن با قوطی نوشابه را خدمت حضورتان معرفی مینماییم . با ما در این آموزش همراه باشید تا روش ساخت پوست کن دست ساز با استفاده از قوطی فلزی نوشابه دور ریز را فرا گیرید .

  مواد لازم جهت آموزش ساخت پوست کن با قوطی نوشابه :

  قطعه | ماده

  تعداد | وزن

  قوطی فلزی

  1 عدد

  درب باز کن

  1 عدد

  قیچی

  1 عدد

  لوازم و سایر ابزار کار

  به تعداد


  ساخت وسایل با قوطی فلزی نوشابه

  1 :

  در این اموزش ابتدا یک قوطی فلزی مانند قوطی نوشابه را تهیه فرمایید و سپس مانند آنچه که در عکس ها میبینید ؛ پس از مصرف ، قسمت بالایی آن را که زبانه در باز کن را کاملا جدا شده است ؛ توسط درب باز کن برش بزنید و از قوطی خارج کنید و مانند تصاویر لبه های تیز و برنده ان را با قیچی ببرید تا موجبات زخم شدن دستتان نشود .

  چگونه ساختن

  ساخت پوست کن با قوطی

  چگونه ساختن

  ساخت پوست کن با قوطی دست ساز

  طریقه پوست کندن

  ساخت پوست کن با قوطی


  ایده پوست کن با لوازم دور ریز

  2:

  پوست کن ما در اینجا کاملا آماده شده است و میتوانید در پوست کندن بسیاری از سبزیجات و میوه و.. از آن استفاده نمایید و لذت ببرید اما خاصیت اصلی آن سفری بودن است که بسیار راحت و کم جا میباشد و حتی میتوانید آن را در پیک نیک و کمپینگ استفاده نمایید .

  طرز ساخت

  ساخت پوست کن با قوطی

  متحرک

  روش ساخت پوست کن با قوطی

   


   

  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  1 نظر

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->