• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش پروژه ساخت زیرلیوانی طرح پالت چوبی

  ساخت زیرلیوانی پالتی

  ساخت زیرلیوانی فانتزی با پالت –

  ساخت پالت چوبی مینیاتوری برای زیرلیوانی –

  با درود فراوان – قطعا هر خانه به زیرلیوانی و زیراستکانی نیاز مند است ،مدلها و طرح های مختلفی در بازار بصورت آماده موجود میباشند ولی اگر شما نیز مانند خالق این اثر ، میخواهید بهترین را داشته باشید و در عین حال کاملا خاص و ویژه یک زیر لیوانی یا همان تک بودن آن ، خوب پس بهتر است همین حالا با ما همراه شوید برای آموزش ساخت زیرلیوانی بسیار زیبا و خاص که جنس چوبی داشته و همچنین متریال و لوازم مورد استفاده آن بسیار در دسترس و ساده است . زیبایی این دست ساخته شما وصف ناپذیر است بخصوص که این محصول برای شما معنای دیگری خواهد داشت ، چراکه خالق و سازنده آن خود شما هستید و قطعا استفاده این وسیله و هر ساخته دیگری که حاصل ایده و دست ساز شما باشد لذت خاصی خواهد داشت .

  نیازمندی ها :
  قطعه | ماده تعداد | مقدار
  چوب بستنی چند عدد
  قطعه چوب 2×2×13 1 عدد
  چسب 1 عدد
  خط کش و گونیا 1 عدد
  مداد 1 عدد
  ابزار و لوازم مقدار لازم

  طرز ساخت پالت مینیاتور

  لوازم ساخت زیرلیوانی پالتی

   ساخت زیرلیوانی دست ساز

  1:

  در ایتدا میبایست چوب ها را به اندازه لازمه برش زد تا آماده منتاژ گردند ، نحوه برش و ابعاد آن در اینجا 6.2 سانتیمتر طول ستون اصلی و نگه دارنده پالت هست با قطر 1سانتیمتر در 1 سانتیمتر ؛ همچنین چوب های بستنی را نیز با طول 6.2 سانتیمتر برش میزنیم که نحوه برش و اندازه آن از قبل بر روی کاغذ ترسیم شده است ، اکنون همانطور که در تصویر مشاهده میکنید 8 عدد چوب برش زده از چوب بستنی هایمان را و 3 عدد ستون برش زده چوب را داریم که آن 3 عدد اسکلت کار و پالت ما هستند . یادتان باشد میتوانید اندازه را به دلخواه تغییر دهید ولی سایز پالت را بیش از حد بزرگ یا کوچک نکنید به طوریکه پس از 1 الی 2 بار استفاده دیگر رغبتی به استفاده از آن نداشته باشید و ضمن اینکه نگهداری آن نیز نیازمند جا و فضایی زیاد است .

  زیرلیوانی بسیار جالب

  نحوه ساخت پالت چوبی زیرلیوانی

  ایده خلاقانه ساخت زیرلیوانی طرح پالت چوبی

  2:

  طبق محاسباتی که از قبل انجام داده ایم جهت اندازه پالت و مشخص شدن سایز زیرلیوانی ، حال قطعه ها را همانطور که در تصویر نیز میبینید با چسب چوب یا چسب قطره ای منتاژ میکنیم و میچسبانیم ؛ (البته پیشنهاد ما این است که اگر اولین بارتان است ؛ از چسب چوب استفاده کنید ، تا فرجه برای تغییرات و اصلاح سایز داشته باشید) ، در تصاویر مشخص است که ابتدا طرح را روی کاغذ ترسیم نموده ایم ، سپس هر قطعه را متناسب با محل درج شده روی کاغذ نصب کرده ایم و در سرجای خود قرار داده و سپس 3 تیرک اصلی را روی چوب ها چسبانده و بعد تکه های نهایی را روی آنها قرار داده ایم و مجموعه را در جای خود محکم کرده ایم و در آخر کار اگر نتیجه حاصل شده دقیقا همان چیزی بود که مد نظر ما است ، خوب میتوانید با میخ و چسب چوب و گیره کاملا آن را محکم میکنیم .

  از این پالت چوبی مینیاتوری به غیر از زیرلیوانی قطعا میتوان کاربرد های دیگری نیز ابداع کرد که این بسته به سلیقه شما دارد ؛ در تصویر زیر نیز میتوانید در حالی که این پالت ساخته و به عنوان زیر لیوانی استفاده شده است را ببینید .

  پالت چوبی برای زیرلیوانی

  آموزش زیرلیوانی طرح پالت

  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->