• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش کندن آرم های ماشین بدون لک و اثر

  آموزش کندن آرم های ماشین بدون لک و اثر

  آموزش تصویری کامل مراحل کندن ارم های ماشین بدون ایجاد لک و اثر-

  ارم پشت ماشین رو چطوری بکنم-

  با درود . بسیاری در کشور ما علاقه به کندن آرم و لوگو کمپانی های خودرو سازی از پشت خودرو را دارند و البته جالب است که بدانید این تب فقط مختص ما و شما نمیباشد بلکه در همه جای دنیا بسیاری اینگونه میپندارند که نمای خودرو بدون لوگو و آرم زیبا تر است و به همین دلیل و منظور اقدام به کندن آرم و لوگو خودرو مینمایند و بسیاری هم از نگرانی بابت افتادن خش و خط و یا ماندن اثر و لکه چنین ریسکی را متحمل نمیشوند و یا به آن دست نمیزنند و یا کار را به کاردان میسپارند . بنده نیز سال ها پیش برای کندن آرم و لوگو منحوس سایپا از صندوق ترس فراوانی داشتم تا نهایتا نتیجه آن را پسندیدم ؛ اکنون روشی را برای شما آموزش میدهیم تا به راحتی و بدون نگرانی آرم لوگو را از ماشین بکنید .

   

  مواد لازم جهت آموزش کندن آرم های ماشین ها :

  قطعه | ماده

  تعداد | وزن

  استون

  به مقدار

  دستمال

  1 عدد

  کاردک

  1 عدد

  لوازم و سایر ابزار کار

  به تعداد

   

  آنچه نیاز است

  لوازم کندن آرم های ماشین


  کندن ارم ماشین با سشوآر

  1 :

  در گام نخست با سشوآر به لوگو یا ارم حرارت بدهید ؛ این عمل باعث میشود چسب های متصل کننده خود را کمی شل کنند و به راحتی از بدنه جدا شوند .

   

  کندن لوگو

  آموزش کندن آرم های ماشین


  روش صحیح کندن ارم ماشین

  2 :

  اکنون با یک وسیله اهرم مانند که تیز و برنده نباشد ؛ مانند تصاویر، برچسب های ماشین را جدا میکنیم . ترفند ایرانی ها در این موقع معمولا استفاده از لنگ خیس است ؛ به این صورت که دو طرف پارچه لنگ خیس را بکشید تا شبیه لبه تیغ شود و با حرکت مواجی (مثلا فکر کنید میخواهید با اره چوب بری تنه درخت را ببرید) لنگ را در زیر برچسب حرکت دهید و به سمت جلو پیش بروید تا اینکه کاملا کنده شود و این کار را برای تمام آرم و لوگو ها و قسمت ها انجام دهید تا نهایتا به تصویر فوق برسید .

   

  مراحل کندن

  کندن آرم های ماشین

  روش پاک کردن

  مراحل کندن آرم های ماشین


  چگونه لک و اثر را از سطوح پاک کنم

  3 :

  در آخرین گام و مرحله همانطور که در عکس مشاهده میفرمایید , جای چسب های ارم خودرو مشخص است و باقی مانده که برای از بین بردن جای برچسب بدون آسیب به رنگ خودرو ما از استون که حلال قوی چسب و.. است استفاده کرده ایم ؛ البته از بنزین هم میتوان استفاده کرد ولی استون کیفیت بهتری دارد. با یک پارچه آغشته به آستون بر روی جای لک برچسب ها بکشید تا اینکه کاملا پاک شوند و هیچ اثری باقی نماند و در آخر تصویر نهایی حاصل کار و زحمت شما خواهد بود .

   

  رفع اثر لک

  روش کندن آرم های ماشین در خانه

  کندن لوگو

  کندن آرم های ماشین

   

   

  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->