• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • ایده و آموزش ساخت شمع های تزیینی دکوری

  ایده و آموزش ساخت شمع های تزیینی دکوری

  ساخت شمع های تزیینی دکوری بصورت تصویری در خانه –

  ایده برای ساخت شمع دکوری

  با درود – شمع ها امروزه از نظر جلوه بخشیدن به منازل و داشتن حس و روح بالایی که دارند بسیار مورد توجه هستند و قطعا دیده اید شمع های بسیار زیبا و جذابی که در فروشگاه ها به فروش رسانده میشوند و از طیف رنگ و طرح بسیار متنوعی برخوردارند و حتما شما پس از دیدن آنها تمایل داشته اید که آنها را بخرید و همان زمان نیز با دیدن آن شمع ها در قفسه فروشگاه جای خالی آنها در منزل را نیز پیدا کرده اید که معمولا لوازمی که اینگونه تفکری ایجاد مینمایند بسیار عمق و نفوذ خوب و بالایی دارند . امروز در این آموزش میخواهیم تعدادی ایده و نه فقط یکی ! را برای ساخت دکوری های شمعی خدمت شما ارایه دهیم و به همین دلیل اموزش امروز بیش از انکه آموزش ساخت از بیس و پایه باشد ؛ آموزش ایده هایی است که میتوان با شمع های حاضری ساده و تعدادی از لوازم بدون استفاده منزل و کمی نبوغ آنها را اجرا کرد و زیبایی صدچندانی به خانه آورد ، بنابراین با ما در آموزش ساخت شمع های تزیینی دکوری همراه شوید .

   

   


  آموزش ساخت شمع های شناور روی آب

  1 :

  اولین ایده با شمع را بدین شکل انجام میدهیم که ، لیوان های شیشه ای بلند را بر میداریم و تعدادی شاخه های شکسته و کوتاه و البته ترجیحا با برگ های کوچک و یا اگر با غنچه همراه باشد زیبا تر است و یا یک شاخه گل فانتزی کوچک همراه این شاخه ها را در لیوان بگذارید و روی آن را آب بریزید که میتوانید حتی آب را رنگی بریزید و یا مخلوط آب و روغن رنگی بریزید و در آخر یک شمع کوچک ساده بر روی آب قرار دهید تا بر روی آن حالت شناور بماند و سپس میتوانید شمع هار را روشن نمایید و لذت ببرید ، تصویر نهایی تلاش خود را در پایین خواهید دید .

   

  ایده ساخت شمع رنگی تزیینی

  آموزش ساخت شمع های تزیینی دکوری در خانه

   


  ساخت شمع روکش چوبی در خانه

  2 :

  ایده دوم با شمع بزرگ است ؛ به این صورت که لوله های چوبی که معمولا روکش و پوست رویی کنده های درخت هستند را بر روی سطح بیرونی شمع بزرگ استوانه ای چسباندیم که اگر مثلا از دارچین آسیاب نشده که دقیقا مانند شکل است استفاده کنید با سوختن شمع بوی دارچین در فضای خانه خواهد پیچید که در نوع خود میتواند خیلی جالب باشد .

   

  تبدیل شمع معمولی به تزیینی

  آموزش ساخت شمع های تزیینی دکوری

   


  ساخت جا شمعی با شیشه های خالی

  3 :

  ایده سوم با شیشه های جا مربا یا سس و… خالی است ، میتوانید آنها را با کاغذ های رنگی و یا رنگ های مخصوص مانند ویترای و یا با روش دکوپاژ و…. آنها را تزیین نمایید و در آنها یک شمع قرار دهید ؛ مانند کار یکه ما در این تصویر انجام داده ایم .

   

  ایده با شمع ها

  آموزش ساخت شمع های تزیینی دکوری

   


   

  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->