• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • ساخت چراغ دیواری دکوراتیو

  ساخت چراغ دیواری دکوراتیو

  ساخت چراغ دیواری دکوراتیو چگونه است ؟

  ایده برای ساخت چراغ تزیینی

  با درود – چراغ ها دنیای وسیعی دارند که با کمی ذوق و خلاقیت سازنده و ابتکار در آن نتیجه میشود همین بازار وسیعی از صنعت روشنایی و لایتینگ که چراغ دیواری دکوراتیو تنها گوشه کوچکی از این بازار پر رونق است .

  در این برنامه آموزشی که همانند بسیاری دیگر از آموزش های میتواند استارت آپ یک کسب و کار باشد ؛ میخواهیم با کمترین هزینه و وسایل یک چراغ دیواری زیبا بسازیم .

  در این آموزش همراه ما باشید تا با نوعی دیگر از ایده های ساخت انواع چراغ دیواری یا دیوارکوب آشنا شوید .

  چراغ دیواری دکوراتیو

  نیاز های چراغ دیواری دکوراتیو

  لوازم ساخت دیواری

  لوازم ساخت چراغ دیواری دکوراتیو

  چراغ دیواری اتاق خواب

  1 :

  در ابتدا نقشه کار را ترسیم میکنیم که برای شما در ادامه قرار داده ایم و میتوانید ملاحظه بفرمایید که ایده کار چگونه است .

  سپس به سراغ ساخت اسکلت اصلی مطابق با نقشه میرویم ، در این گام همانطور که میبینید چندین حلقه چوبی آماده داریم که یکی از آنها را از وسط نصف میکنیم و مطابق تصاویر پایه نگهدارنده را میسازیم و در آخر با فیبر چوبی روکش میکنیم .

  سپس بر روی آن سرپیچ روکار نصب میکنیم و سیم برق آن را وصل میکنیم و در آخر روی پایه چوبی یک حلقه نصب میکنیم تا آماده برای نصب استوانه در مراحل آخر شود .

  چراغ دیواری

  ساخت چراغ دیواری دکوراتیو

  چراغ دیوارکوب

  2 :

  در این مرحله نوارهای تسمه ای چوبی را بصورت عمودی روی طلق مات نصب میکنیم و سپس طلق را به اندازه قطر بیرونی حلقه های چوبی ؛ لول میکنیم و میچسبانیم .

  برای اینکار همانطور که میبینید سر و ته طلق را به دور حلقه های چوبی که یک را در مرحله قبل آماده کرده بودیم نصب میکنیم ، طرف دیگر را نیز روی حلقه نصب میکنیم .

  چراغ دیواری کلاسیک

  چراغ دیواری دکوراتیو چوبی

  دیوارکوب تزیینی

  3 :

  برای روکش کردن طلق چراغ دیواری ؛ میتوانید از سنگ های ریز و شفاف مانند سنگ نمک و یا سنگ مصنوعی و… استفاده کنید و با چسب و رزین ان را پوشش دهید .

  برای مثال در اینجا برای این مدل چراغ دیواری دکوراتیو ، از خورده های میکا استفاده شده که شبیه طلق نسوز مورد استفاده در چراغ های قدیمی است که میتوان آنها را با کمی مچاله کردن و… بصورت ریز ریز در آورد و با چسب ویا رزین روکش کرد .

  روش ساخت چراغ

  چراغ دیواری دکوراتیو دست ساز

  دیوارکوب دست ساز

  ایده چراغ دیواری دکوراتیو

  منبع نوشته:http://www.instructables.com/id/DIY-Wall-Lamp-Sconce-With-a-Shelf/

  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->