• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • طرز تهیه سس مایونز بلژیکی (بدون تخم مرغ)

  سس بدون تخم مرغ

  طرز تهیه سس مایونز بلژیکی

  دستور تهیه سس بدون تخم مرغ

  با دورد فراوان – معمولا سس مایونز بر پایه تخم مرغ است همانطور که خودتان میدونید …. ولی ما در این آموزش این ماده را حذف کرده ایم ؛ البته این کار را خود انجام نداده ایم بلکه دستور بلژیکی این سس از پایه تخم مرغ ندارد و این خبر خوبی است برای آنهایی که به دنبال سس بدون تخم مرغ هستند که این سس مایونز بلژیکی را در خانه تهیه کنند و لذت ببرند .

  برای دوستانی که اصولا به زندگی سالم و طبیعی اعتقاد دارن و همیشه تا جایی که بتونن میخوان اینجور چیزای حاضری و آماده رو خودشون درست کنن تو خونه ؛ یه دستور خیلی جالب در فضای نت پیدا کردم که بدون تخم مرغ است و شخصی که آموزش داده خودش بلژیکی هست و این دستور مخصوص اونهاست که امروز در وبسایت آموزشی سرزمین دست ساخته ها به صمع و نظرتون میرسه و امیدواریم که شما نیز از این آموزش خوشتون بیاد .

  این دستور اصلی ترین دستوریه که برای سس بلژیکی میتوان در فضای نت پیدا کرد ، دستوری بدون استفاده از تخم مرغ ، البته برای سس مایونز دستورهای متفاوت و زیادی در سطح نت موجود است ولی سس مایونز به دلیل استفاده فراوان در زندگی روزمره بسیار از لحاظ سلامت و طبیعی بودن حائظ اهمیت است بنابراین در انتخاب آن دقت بفرمایید .

  نیازمندی ها
  قطعه | ماده تعداد | مقدار
  روغن 250 گرم
  شیر سویا 100 گرم
  سرکه سیب 1 قاشق بزرگ
  خردل 1 قاشق کوچک
  نمک مقدار لازم
  فلفل مقدار لازم

  سس مایونز خانگی

  آموزش طرز تهیه سس مایونز بلژیکی

  طرز تهیه سس سالاد

  1 :

  این آموزش بسیار ساده و آسان است و میتوانید فقط در یک گام آن را درست کنید ؛ درابتدا شیر سویا ؛ سرکه ؛ خردل ؛ نمک و فلفل را ( یعنی تمام مواد به غیر از روغن ) در ظرف بریزید و حال توسط غذا ساز ویا اگر این وسیله را ندارید در مخلوط کن یا پوره کن به مدت چند ثانبه مواد را کاملا مخلوط کنید .

  هدف از این عمل ترکیب کامل مواد با هم است و البته باعث بالا رفتن غلظت مخلوط نیز میشود چرا که ما در نهایت به غلظتی خامه ای نیاز مند هستیم ، در اخر کار که دیگر احساس کردید غلظت ترکیبات از این بیشتر نخواهد شد ، روغن را به مواد اضافه کنید و مجددا شروع به مخلوط کردن نمایید و اینکار را نیز تا مادامی که احساس کردید کافی است ادامه دهید .

  برای روغن شما میتوانید به جای روغن آفتابگردان که خود میتواند مضر باشد ! از روغن های طبیعی زیتون و یا روغن کنجد و… استفاده کنید که خاصیت های دارویی نیز دارند و علاوه بر اینکه یک سس بدون تخم مرغ و بی ضرر در اختیار دارید ؛ اکنون یک سس مفید با خواص دارویی نیز دارید .

  به مواد این سس میتوانید ماده هایی دلخواه مطابق با سلیقه خود اضافه کنید که البته دیگر از دستور اصلی دور خواهید شد به این شکل ؛ در نهایت امیدواریم که از این آموزش و دستور تهیه سس مایونز بلژیکی نهایت استفاده را برده بوده و همواره موفق باشید .

  طرز تهیه سس بدون تخم مرغ

  آموزش طرز تهیه سس مایونز بلژیکی

  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->