• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش تصویری ساخت فلش مموری کادویی

  آموزش تصویری ساخت فلش مموری کادویی

  آموزش تصویری ساخت فلش مموری کادویی لوکس و تبدیل لوازم معولی به کادو های شیک و فانتزی –

  ابده برای کادوی لوکس و شیک خوش قیمت –

  با درود فراوان . سوال بالا بسیار متداول است ! خیلی از اوقات میمانیم که چه به دوستان بدهیم که هم تازگی و جذابیت داشته باشد و هم لوکس و شیک جلوه کند و البته از همه مهمتر قیمت مناسب داشته باشد . ما ایده ای داریم و آن فلش مموری کادویی است البته ایده ما این است که ابتدا فلش مموری را بخریم و سپس آن را تبدیل به یک کادو لوکس کنیم زیرا اکثر فلش های موجود در بازار برای هدیه قاب مناسب و شکیلی ندارند به همین علت ما در پی ساخت یک قاب زیبا برآمدیم و از آنجا که میدانید چوب یکی از متریال هایی است که جنبه لوکس بالایی دارد به همین علت از این گزینه روی میز استفاده میکنیم البته میتوان از متریالی به نام کورین یا رزین تزیینی هم استفاده کنید و اتفاقا اگر ایده جذابی داشته باشید زیبایی بیشتری ممکن است بدست آورید . :دی

   

  لوازم مورد نیاز جهت آموزش ساخت فلش مموری کادویی :
  قطعه / ماده تعداد / وزن
  رزین طرح چوب
  به مقدار لازم
  فرز انگشتی
  1 عدد
  فلش مموری
  1 عدد
  ابزار لازم
  به تعداد

   


   

  آموزش کار با رزین یا کاربرد رزین

  1:

  در این آموزش اگر چه گفته شد متریال چوب است ولی در تصاویر سازنده این کاردستی از رزین استفاده کرده و ما نیز جهت عدم تغییر در اصل کار همان رزین را به شما میگوییم . این نوع رزین طرح بسیار نزدیکی به چوب دارد و البته اگر در فروشگاه ما موجود نبود , از بازار هم نتوانستید تهیه کنید گزیته چوب نزدیک تر است و از این گزینه بهره بجویید .

  برای شروع ابتدا فلش را بخرید تا بدانید چه ابعادی باید فریم یا قاب تهیه کنید و سپس توسط CNC اقدام به ساخت و تولید کنید و حتی میتوانید با یک ابزار روتین ساده مانند فرز انگشتی عمل براده برداری را انجام دهید البته در این مورد دقت لازم را مبذول فرمایید تا سرخورده نگردید .

   

  آموزش کار با رزین

  ساخت فلش مموری کادویی

  کار بر روی رزین

  ساخت فلش مموری کادویی

  آموزش براده برداری

  ساخت فلش مموری کادویی

  آموزش روش cnc

  آموزش مراحل ساخت فلش مموری کادویی لوکس


  کالبد شکافی فلش جهت دسترسی به مدار داخلی

  2:

  فلش مموری را به آرامی و با دقت از هم باز کنید تا به قلب آن یعنی مدارات داخلی دسترسی پیداکنید و البته این کار را قبل از شروع ساخت انجام دهید . سپس از آنجاییکه قاب یا فریم را مطابق این ابعاد ساخته اید برد الکترونیکی فلش را در آن قرار دهید و از رزین یا چسب قوی بر روی آن بریزید و قسمت دیگر قاب را روی آن قرار دهید و در بین گیره در زیر فشار تا حدودی که قاب ها کاملا بهم فیکس شوند بچسبانید و بگذارید تا خودش را بگیرد و ساخت فلش مموری لوکس در همینجا به پایان میرسد و کافی است آن را در یک جعبه کادو جذاب قرار دهید و تقدیم عشقتان نمایید .

   

  فلش با کیفیت

  ساخت فلش مموری کادویی

  آموزش تعویض قاب فلش

  ساخت فلش مموری کادویی

  نحوه کار با گیره

  آموزش مراحل ساخت فلش مموری کادویی لوکس

  نحوه ساخت

  ساخت فلش مموری کادویی


   

  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ما فقط یک فروشگاه نیستیم , حامی فعالان عرصه هنر دست ساخته ها هستیم و امکان فروش هنر دست را برای ایشان فراهم مینماییم .

  <-- telegram end -->