• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش ساخت گل های پارچه ای طلایی

  نحوه ساخت گل های تزیینی در خانه

  ساخت گل های پارچه ای طلایی –

  ایده و مدل گلسازی

  با درود – گل های پارچه ای قدیمی منزل را دور نیاندازید . آنهارا ما در این آموزش نیاز داریم و با کمی نبوغ و  ایده گل هایی زیبا از آنها خواهیم ساخت بطوریکه باورتان نمیشود  این گل ها همان ؛ گل های قدیمی و نه چندان زیبا هستند . ایده های خلاقانه برای باز به کار بردن لوازم و اجناس قدیمی با رویکردی نوین گاها بسیار کارآمد است که آموزش امروز تنها نمونه کوچکی از این ابتکارات است ؛ در دیگر آموزش های ما خواهید دید چگونه میتوان لوازم قدیمی در انباری را با کمی نبوغ مجدد زیبا سازی نموده و در دکور منزل استفاده کرد ؛ مانند باز‌به‌کار‌بردن گلدان قدیمی ؛ باز سازی قفس پرنده و…. تمام این ها تنها نمونه کوچکی از این هنر وسیع است .

  نیازمندی ها :
  قطعه | ماده تعداد | مقدار
  اسپری مولتی کالر 1 عدد
  گل های قدیمی تعداد لازم
  ذستمال نمدار 1 عدد
  اکلیل  1 بسته

  آموزش گلسازی در خانه –

  1 :

  لازم نیست در انتخاب اولیه گلها سلیقه به خرج دهید…بعد از اتمام کار ساخت گل های پارچه ای طلایی از نتیجه کاملا راضی خواهید بود ؛ در ابتدا گل ها را با اسپری آب خوب شستشو دهید و در آفتاب کاملا خشک کنید تا هیچ اثری از لک و چربی در آن نباشد ، سطح گلها را از هرگونه قطره های مصنوعی آب مانند و نگین و هرگونه مواد تزئینی دیگر پاکسازی کنید تا سطح کار شفاف باشد . تمام زحمتی که باید اکنون بکشید خریداری یک اسپری طلایی رنگ حتی با جنس معمولیست!! حال در یک فضای باز  سطح گلها را از تمامی زوایا با اسپری رنگ کنید. برای شکیل تر شدن کار میتوانید مقداری اکلیل نیز بر روی آن بپاشید. این خلاقیت شما میتواند مبلغ فراوانی برای شما سودآوری داشته باشد و میتوانید از این گل ها برای تزیینات و ساخت دکورها استفاده نمایید . مثلا میتوانید با چندین نمونه و مدل از اینها حجم هایی رزینی بسازید و یا در گوشه کفش بازسازی شده یا در یک بالماسکه از آنها استفاده نمایید .

  امیدواریم که از این آموزش ساخت گل های پارچه ای طلایی نهایت استفاده را برده باشید ؛ موفق باشید .

  ایده برای گلسازی

  ساخت گل های پارچه ای طلایی

  مراحل تولید گل پارچه ای

  آموزش ساخت گل های پارچه ای طلایی

  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ما فقط یک فروشگاه نیستیم , حامی فعالان عرصه هنر دست ساخته ها هستیم و امکان فروش هنر دست را برای ایشان فراهم مینماییم .

  <-- telegram end -->