• آموزش ساخت کاردستی هنر دست ساز

 • آموزش طرز تهیه شکلات در خانه

  شکلات کادویی

  آموزش طرز تهیه شکلات در خانه –

  نحوه ساخت شکلات کادویی –

  با درود – در این قسمت آموزشی قصد داریم تا با استفاده از مواد در دسترس یک جعبه کامل از شکلات های قلبی و شکل دار یا اصطلاحا کادویی بسازیم مطابق میل و سلیغه خودمان !! ما دوست داریم از بهترین خشکبار برای مغز شکلات هایی که با بهترین و قابل اعتمادترین مواد تهیه شده اند استفاده نماییم !! میزان تلخی و شیرینی آن را نیز میتوانیم تنظیم نماییم ؛ همه این موارد در این آموزش قابل تمهید است و در ادامه میبینید که چه اندازه راحت میتوانید شکلات‌های زیبا درست کنید حتی میتوانید برای هدیه دادن به دوستانتان نیز از این اموزش استفاده نمایید و تعدادی شکلات‌درست کنید و در بسته بندی های شکیل و کادویی که چندین نمونه زیبای آن را در همین سایت آموزش دادیم قرار دهید و به دوست خود کادو دهید . حتما در این آموزش بسیار عالی ما را همراهی نمایید .

  نیازمندی ها
  قطعه | ماده تعداد | مقدار
  پودر کاکائو 1 پیمانه
  پودر قند 2 پیمانه
  روغن 1 پیمانه
  کافی میکس 1 عدد

  مواد لازم برای شکلات

  ترکیبات شکلات و مواد مورد استفاده

  طرز تهیه و تولید شکلات

  1:

  در ابتدا روغن را گرم میکنیم ؛ روغن جامد باشد و یا کره حیوانی در این فرآیند مایع میگردد و دمای آن را افزایش داده ایم ؛ در گام بعدی پودر کاکائو را به آن اضافه میکنیم و هم میزنیم ، گرم بودم روغن به بهتر مخلوط شدن و حل شدن پودر کاکائو کمک میکند . این هم زدن را تا جایی ادامه میدهیم که یک مایع مخلوط از روغن و کاکائو یکدست بدون گوله گوله در اختیار داشته باشیم .

  شکلات خانگی

  طرز تهیه شکلات

  طرز تهیه هات چاکلات

  2 :

  اکنون همزن برقی را در مایع قرار داده و پودر قند و پودر نسکافه را به مایع اضافه و آن را کاملا مخلوط میکنیم تا یک مایع کاملا صاف و یکدست در آخر داشته باشیم همانطور که در تصاویر نیز مشاهده میفرمایید .

  طرز تهیه کاکائو

  طرز تهیه مایع شکلات

  آموزش قالب ریزی شکلات

  3:

  اکنون قالب مخصوص شکلات‌را آماده میکنیم و میتوانید آن را با اسپری روغن چرب نمایید ؛ یا با فرچه کمی روغن به قالب بزنید ، البته اگر قالب از نوع سیلیکونی باشد نیازی به چرب کردن ندارد ؛ سپس مایع در قالب ریخته و میتوانید در هر قالب یک مغز فندوق یا بادام قرار دهید و یا در همان ابتدا قبل از قالبریزی مغز خشکبار را در مایع مخلوط نمایید ؛ پس از آنکه همه کاکائو ها را در قالب ها قرار دادیم ؛ آن را در یخچال میگذاریم تا خودش را ببندد و سفت شوند و در آخر با خارج کردن آنها از قالب از طعم و مزه عالی شکلات ها نهایت لذت را خواهید برد ؛ امیدواریم از این آموزش نهایت استفاده و لذت را برده باشید .

  اشکال زیبا برای شکلات

  قالب های شکلات

  درباره نویسنده

  بسیار خوشحالم از اینکه هر روز به امید تحقق رویاهام میام اینجا ، مطلب جدید و آموزش قرار میدم , هدف نهایی ما خیلی بزرگه و امیدوارم به لطف خدا و حمایت و همکاری کاربران عزیز به این مهم برسیم تا بتونیم به کشور ؛ ملت و خانواده خدمت کنیم . التماس دعا

  مطالب مرتبط

  نظر بدهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  <-- telegram end -->